Czas wiosennej metamorfozy urodowej

Czas wiosennej metamorfozy urodowej

0

Na wiosnę cały świat się odmienia w kierunku atrakcyjnych kształtów i niezwykłych barw. Po długiej zimie zrzucamy wreszcie grube kurtki i płaszcze, nakładając lekkie sukienki i krótkie spódnice. Ale nie zawsze nasze odpicie lustrzane nam się podoba. Niektóre rzeczy wymagają poprawy lub nawet interwencji. Jak brzuszek, który urósł po kilku miesiącach podjadania przed telewizorem czy cera, która zrobiła się szara i brzydka. To sygnał, że trzeba rozpocząć wiosenną metamorfozę.

Mniejsze i większe zmiany przeprowadzone pod okiem profesjonalistów

Urodowe problemy bywają rozmaite i szczególnie na wiosnę, gdy ubieramy się lekko i zwiewnie ukazują się niestety w pełni. Pod obcisłą bluzką widać tkankę tłuszczową, która układa się w brzydkie fałdki i świadczy o zgromadzeniu niepotrzebnych kilogramów. Krótkie spodenki odkrywają cellulit. Nie mówiąc już o wakacjach nad morzem i paradowaniu w stroju kąpielowym, który po  prostu obnaża wszelkie mankamenty sylwetki. Jak się za to zabrać? Przyda sięwsparcie dobrego gabinetu medycyny estetycznej, jak ten: filine.pl.

Oprócz zabiegów związanych z usuwaniem cellulitu i tkanki tłuszczowej, oferuje się w Filine także zabiegi udoskonalające m.in. wygląd twarzy, jak powiększanie ust czy wolumetria twarzy.

Wiosenna rewolucja w szafie

Wiosna to doskonały czas, żeby krytycznie i rewolucyjnie podejść do cielesności, ale też do tego, co w elementarny sposób tworzy styl i dobrą prezentację, czyli do ubrań. Może w szafie zalega sporo rzeczy, które kompletnie do nas nie pasują? Takich, w kolorach i fasonach, do których przywykliśmy, a które niekoniecznie są dla nas najlepsze. Chyba pora na modowe zmiany, na modowe eksperymenty, które zazwyczaj przynoszą rewelacyjne efekty.