Dla kogo jest program symfonia?

Dla kogo jest program symfonia?

0

Program Symfonia to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dużych i średnich firm, ale również dla stosunkowo niewielkich przedsiębiorstw, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w zarządzaniu swoją firmą. System symfonia jest w 100% zgodny z wszystkimi światowymi standardami i co najważniejsze współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami takimi jak np. MS Office 2000/XP/2003. Osoby, które chcą przyśpieszyć pracę w swojej firmie, podnieść wydajność pracowników i bezpieczeństwo danych, powinny jak najszybciej sprawdzić co ma do zaoferowania system symfonia.

System Symfonia Premium

W chwili obecnej system Symfonia Premium składa się z następujących aplikacji komputerowych: Analizy Finansowe, Finanse i Księgowość, Płace, Handel, Faktura, Kadry i Płace, Środki Trwałe oraz Mała Księgowość. Wszystkie programy są na bieżąco rozwijane i dostosowywane do ciągle zmieniających się przepisów. Warto wspomnieć o tym, że wszystkie te programy mogą działać zupełnie oddzielnie, ale oczywiście posiadają masę specjalnych mechanizmów, dzięki którym mogą ze sobą wzajemnie współpracować. Dzięki zwykłym plikom tekstowym, możemy wymieniać nasze dane pomiędzy poszczególnymi aplikacjami Symfonia.

Bezpieczeństwo pracy

Program Symfonia, to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla tych firm, które chcą podnieść wydajność swojej firmy, ale również jej bezpieczeństwo. Programy Symfonia doskonale nadzorują poprawność wykonywania poszczególnych operacji i to nie tylko pod względem rachunkowym, ale również pod względem kompletności informacji oraz chronologii wydarzeń. Dzięki programowi możemy uniknąć bardzo wielu nieprzyjemnych sytuacji. Program w bardzo prosty sposób, daje nam również możliwość zabezpieczenia danych przed dostępem postronnych osób. Dzięki zwykłemu systemowi haseł, możemy nadawać zakres uprawnień naszym pracownikom. Program Symfonia posiada również rozbudowane mechanizmy, dzięki którym zablokujemy możliwość odczytywania danych za pomocą innych programów.

Symfonia wymagania

Dla bardzo wielu osób, dużą zaletą programu Symfonia, będą również niewielkie wymagania sprzętowe. Aby korzystać z programu wystarczy nam zwykła przeglądarka internetowa, program do odczytywania plików (PDF np. Adobe Reader) oraz .NET Framework w wersji 2.0 SP2. Jeżeli chodzi o same wymagania sprzętowe, to program Symfonia potrzebuje jedynie 100MB wolnej przestrzeni na dysku twardym, karty XGA (1024×768) oraz myszki i klawiatury do obsługi. Przy instalacji programu potrzebny będzie również napęd CD-ROM kub DVD-ROM.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Tradiss