Fakty i mity o depilacji laserowej

Fakty i mity o depilacji laserowej

0

Piękny, pijany życiem Katowice Depilacja laserowa laserem light sheer duet jest tutaj naprawdę często stosowana zarówno przez panie, jak i przez panów. Zaletą tego zabiegu jest fakt, że na naprawdę długi czas otrzymujemy jedwabiście gładką skórę. Jednak na temat depilacji laserowej Katowice krąży wiele mitów, które mieszają się z prawdziwymi informacjami. Co jest zatem faktem, a co wymyśloną informacją?

1. Depilacja laserowa Katowice jest dla każdego

Niestety nie jest to do końca prawdą, ponieważ do zabiegu istnieje cały ciąg przeciwwskazań. Do podstawowych należy tutaj opalona skóra, obecność zmian chorobowych na skórze jak np. łuszczycy, czy też stosowanie leków światłouczulających, jak np. tetracykliny czy doksycykliny.

2. Wiosną nie ma sensu robić zabiegu depilacji laserowej Katowice

To stwierdzenie także jest nieprawdą. Otóż wiele osób myśli, że skoro nie da się stosować lasera na opaleniznę, to nie można wykonywać depilacji laserowej wiosną. Tymczasem jak najbardziej możemy wykonać pierwszy zabieg z serii, tracąc tym samym włosy na mniej więcej 4 tygodnie, pojechać na urlop a następnie wrócić i poczekać, aż zejdzie opalenizna i wykonać kolejne zabiegi.

3. Przy jasnej cerze powstają łatwo oparzenia

Jest to nieprawda. Warto jednak w tym momencie zaznaczyć, że terapia laserowa jest zdecydowanie przeciwwskazana u osób, które mają skłonność do nieprawidłowego gojenia, a w szczególności do tworzenia się bliznowców – dużych przerośniętych blizn. Ta tendencja jest często zaznaczona u osób rasy czarnej.

4. Skuteczność zabiegu depilacji laserowej jest jednakowa

Jest to nieprawda. I co istotne – nie ma tu znaczenia czy miastem jest Wrocław depilacja laserowa zaś wykonywana jest przez mniej lub bardziej doświadczoną osobę. Generalnie bowiem jednak każdy z nas mając inną cerę oraz barwę, grubość i wytrzymałość włosów, toteż laser light sheer duet na każdego zadziała nieco inaczej. Warto jednak tu podkreślić, że laserowa depilacja włosów jest szczególnie polecana osobom z wrastającymi włosami.

5. Depilacja laserowa Katowice jest bezbolesna

Generalnie jest to prawda, niemniej jednak zabiegowi depilacji towarzyszyć może uczucie dyskomfortu tak, jakby ktoś delikatnie uderzał gumką recepturką w naszą skórę.

Twoim miastem jest Wrocław depilacja laserowa laserem light sheer duet zaś marzeniem? Nie wahaj się zatem – wiedząc już, co jest prawdą na temat tego zabiegu, a co nie, koniecznie skonsultuj się ze specjalistą – on pomoże zdecydować, czy zabieg ten będzie dla nas odpowiedni.

Więcej na stronie http://lipoline.pl/