Gdzie wybrać się na zimowy wypoczynek?

Gdzie wybrać się na zimowy wypoczynek?

0

Zima być może ma mnóstwo wad, z niską temperaturą na czele, jednak bez problemu znaleźć można kilka dobrych stron tej pory roku. Jedną z nich jest oczywiście śnieg, który pozwala nam wyszaleć się na stokach narciarskich. Nic więc dziwnego, że zapaleni miłośnicy nart i snowboardu, z dużym wyprzedzeniem zaczynają planować swój zimowy urlop. Gdzie zatem najlepiej się wybrać, aby móc w pełni korzystać z uroków ośnieżonych stoków?

 

Wybieraj to co sprawdzone!

Chyba nie ma wątpliwości, że zimową stolicą Polski jest Zakopane. Przepiękne tatrzańskie krajobrazy oraz doskonale przygotowana baza noclegowa, a także łatwy dostęp do stoków narciarskich, to zdecydowane atuty tego regionu. Dlatego też, każdego roku przyciąga on do siebie ogromne liczby turystów, zwłaszcza zimą. Jeśli jednak szukamy odrobimy spokoju, wystarczy odjechać nieco od centrum Zakopanego, aby znaleźć fantastyczne miejsca, w których miło spędzimy czas.

Doskonałym przykładem jest tutaj chociażby Willa Majerczyk w Bukowinie Tatrzańskiej, która zapewnia swoim gościom fantastyczne warunki i najwyższej jakości obsługę. Zlokalizowana w urokliwym, spokojnym miejscu, jednocześnie jest idealną bazą wypadową do samego Zakopanego, jak i licznych stoków narciarskich. Warto więc zajrzeć na stronę willamajerczyk.com i jak najszybciej zarezerwować swój pobyt.

 

Odpoczynek na łonie natury

Świeże górskie powietrze, zapierające dech w piersiach widoki, liczne szlaki turystyczne i oczywiście stoki narciarskie – to tylko kilka z najważniejszych cech regionu tatrzańskiego, które powinny przekonać każdego do spędzenia tutaj urlopu. Aktywny wypoczynek w górach, również zimą to doskonały pomysł zarówno dla rodzin, jak i par czy grup przyjaciół. Nie ma sensu zbyt długo się zastanawiać, bo trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce dla miłośników zimowego szaleństwa.