Pendrive z nadrukiem, czyli skuteczna i niedroga promocja firmy

Pendrive z nadrukiem, czyli skuteczna i niedroga promocja firmy

0

Ostatnie kilkanaście lat przyniosło ogromne zmiany w niemal każdej dziedzinie życia. Przede wszystkim upowszechniły się media, w tym internet, bez których już nie wyobrażamy sobie codziennego życia. Obecnie jesteśmy bombardowani reklamami niemal z każdej strony, dlatego zdobycie naszej uwagi jest coraz trudniejsze.

Czas dynamicznych zmian


Otaczająca nas rzeczywistość uległa w ostatnich latach ogromnym przeobrażeniom. Nowe technologie sprawiły, że cieszymy się powszechnym dostępem do informacji, możemy z łatwością porozumiewać się z ludźmi na drugim krańcu globu, a nawet robić zakupy bez wychodzenia z domu.
W sieci wszędzie towarzyszą nam reklamy. Tak samo jest, kiedy spacerujemy po mieście albo włączamy telewizję. Reklamowe spoty atakują nas z wszędy, dlatego stajemy się na nie coraz mniej wrażliwi. Tutaj pojawia się ogromne wyzwanie dla twórców strategii: jak przyciągnąć klienta, który na co dzień funkcjonuje w natłoku informacji i widzi kilkaset reklam dziennie?

Czy pendrive z nadrukiem loga firmy to dobry pomysł?


Coraz więcej firm decyduje się na alternatywne sposoby promocji. Zdajemy sobie sprawę, że spot w telewizji czy ogłoszenie w prasie to za mało. Wykorzystujemy media społecznościowe i organizujemy specjalne akcje promocyjne. Co jeszcze możemy zrobić?
Niedrogim i niezwykle skutecznym sposobem na to, żeby klient zapamiętał naszą firmę na dłużej i chętnie do niej wracał, jest wręczenie mu pendrive’a z nadrukiem logo naszej firmy. Taki praktyczny gadżet z pewnością nie trafi do kosza, tylko będzie chętnie używamy na co dzień, dzięki czemu klient po pierwsze o nas nie zapomni, a po drugie zareklamuje naszą firmę rodzinie i znajomym, kiedy będzie w ich obecności korzystał z pendrive’a z nadrukiem nazwy naszej firmy.
Takie pendrive’y możemy wykonać na zamówienie na naprawdę niewielkie pieniądze w stosunku do tego, jak duże korzyści promocyjne odniesie nasza firma. To nietypowy, ale bardzo skuteczny sposób na nowoczesną reklamę trafiającą prosto w gust naszego klienta.

Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – pendrive z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem