Powiedz „NIE” nudzie w ogrodzie!

Powiedz „NIE” nudzie w ogrodzie!

0

Współczesne trendy aranżacji domów mocno akcentują rolę ogrodu. Zewnętrzna przestrzeń spełnia bardzo ważną rolę – jest przedłużeniem i dopełnieniem domu, wizytówką gospodarzy, miejscem odpoczynku i rozrywki. Jeszcze do niedawna aranżacja ogrodu wiązała się przeważnie z kupnem kompletu krzeseł i stołu, przeważnie drewnianego. Obecnie wybór umeblowania dedykowanego zewnętrznym przestrzeniom jest ogromny i różnorodny, co znacznie poszerza spektrum możliwości. Podejdź do swojego ogrodu z pomysłem i urządź go po swojemu!

Luksus na co dzień

Kto powiedział,  że wypoczynek w wielkim stylu musi wiązać się z wyjazdem za miasto do salonu SPA? Możesz stworzyć idealne warunki do relaksu w obrębie własnej posesji! Komfortowe i nowoczesne leżaki ogrodowe, ustawione na patio lub przy basenie, wniosą do ogrodu aurę prawdziwego luksusu. Płynna linia, harmonijnie dopasowana do kształtów ciała i miękkie poduszki zapewniają błogie uczucie komfortu. Dodatkowo, regulowany poziom wysokości pozwala na wykorzystanie mebla na kilka sposobów, według chwilowych potrzeb. Modele z chłodnego aluminium będą świetnie współgrać z  ogrodami zaprojektowanymi w minimalistycznej konwencji, natomiast leżaki z technorattanu w ciepłym odcieniu brązów ocieplą nieco aranżację i nadadzą jej eleganckiego klimatu.

Zamiast zwyczajnych mebli

Stylowe meble ogrodowe Kraków mogą stać się centrum aranżacji i prawdziwą perłą w koronie ogrodowego wyposażenia. Pojedynczy, mocny akcent w postaci designerskiej huśtawki albo luksusowego hamaka będzie prezentować się niezwykle efektownie na tle bujnej zieleni. Ustawiając komfortowy, ekskluzywny mebel na uboczu, pośród kwiatów, stworzysz dla siebie czarujący, ustronny kącik relaksu, w którym odpoczniesz czytając ulubioną lekturę czy po prostu, oddając się lenistwu po stresującym dniu w pracy.