Prezent dla osoby, która ma już wszystko

Prezent dla osoby, która ma już wszystko

0

Wybieranie prezentów nie jest łatwą sprawą. W erze wszechobecnego konsumpcjonizmu można odnieść wrażenie, że niektórzy mają już wszystko. Co możemy zrobić, jeżeli właśnie komuś takiemu musimy lub chcemy podarować prezent?

Uważne słuchanie

Jeśli spędzamy z kimś sporo czasu pewnie nie raz słyszeliśmy, że potrzebuje czegoś, jest niezadowolony z jakiegoś swojego sprzętu lub chce sobie coś kupić, ale z pewnych powodów tego nie robi. Warto wsłuchiwać się w takie głosy i zapisywać sobie wnioski z takich luźnych przemyśleń, żeby mieć skąd czerpać inspiracje. Może się okazać, że zbierzemy całkiem pokaźną bazę pomysłów na podarunki.
Przed zakupieniem komuś prezentu warto się też upewnić czy osoba w dalszym ciągu nie jest posiadaczem tego przedmiotu.

Szukanie dziury w całym

Być może osoba, która chcemy obdarować ma już wszystko, ale czy na pewno są to dokładnie takie sprzęty jakich potrzebuje? Na okoliczność poszukiwania idealnego prezentu warto poszukać przez chwilę dziury w całym. W ten sposób możemy sie na przykład dowiedzieć, że jubilat co prawda ma ekspres do kawy, ale przelewowy, a marzy o modelu ciśnieniowym. Być może posiada kilka różnych szalików, ale marzy jej się taki w szkocką kratę. Na co dzień takie szukanie dziury w całym może być kłopotliwe i męczące, ale w tym przypadku warto podejść do problemu właśnie w taki sposób.

Podnóżek jajo

Potocznie mówimy o różnych osobach, że mają wszystko. Prawda jest jednak taka, że nie ma ludzi, którzy byliby w takiej sytuacji i zawsze można znaleźć coś, czego jeszcze ten człowiek po prostu nie posiada.
Idąc tym tropem, dobrym pomysłem na prezent jest podnóżek jajo. Wiele osób nie inwestuje w podnóżki, więc będzie to prawie dla każdego cos nowego. To praktyczny element wystroju, który znacznie ułatwia codzienny wypoczynek. Ponadto, podnóżek jajo ma również ciekawy kształt, będzie więc przy okazji piękną, designerską ozdobą salonu. Jest dostępny w wielu kolorach, warto zatem wybrać taki, który dobrze będzie komponował się z innymi elementami wyposażenia pokoju dziennego.

Niezapomniane przeżycie

Kto powiedział, że w roli prezentów mogą występować tylko fizyczne przedmioty? Być może dla kogoś kto ma ich nadmiar lepszym pomysłem jest zakupienie „przeżycia”. Obecnie na rynku działa coraz więcej firm zajmujących się tą branżą. Jak to działa? Kupujemy specjalny kupon, który obdarowywany może wykorzystać w dowolnym momencie. Przedmiotem owego kuponu jest jakieś ciekawe doznanie. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Masaże, zabiegi kosmetyczne czy wizyta u fryzjera to świetne propozycje dla pań. Natomiast panom zaproponować można skok na bungee, lot tunelem aerodynamicznym czy udział w wyścigach samochodowych. Są również dostępne kupony dla dwojga, na przykład na romantyczną kolację przy świecach w ekskluzywnej restauracji.

Okazuje się zatem, że naprawdę każdemu można kupić ciekawy, wyjątkowy prezent, wystarczy podejść do tematu nieszablonowo i kreatywnie – wówczas na pewno nasz podarunek będzie udany i sprawi komuś dużo radości.

Pomysły na wystrój pokoju znajdziesz na stronie https://designtown.pl/pl/c/Podnozki/90.