Taras w stylu glamour

Taras w stylu glamour

0

Za co lubimy styl glamour? Za blask, błysk, lśnienie i olśnienie. Za luksus, perfekcjonizm i odrobinę szaleństwa. Za skrajności, które w dobrej stylizacji zyskują odpowiednią ramę i charakter. Za efekt, wyróżnienie i oryginalność. Dlatego też glam widać nie tylko w kreacjach modowych, ale także w aranżacjach wnętrzarskich oraz tarasowych. Te ostatnie przecież coraz częściej stają się oczywistym przedłużeniem pomysłów na atrakcyjne pomieszczenia. Stylowy salon płynnie przechodzi w taras, który stapia się z dalszą częścią ogrodu. Zacierają się granice pomiędzy światem wewnętrznym a zewnętrznym. Glamour wkrada się do nich obu, przynosząc niejednokrotnie wiele ciekawych realizacji.

Szklana podstawa

W stylizacjach glamour istotną rolę odgrywa szkło. Na nowoczesnym tarasie wprowadzenie tego materiału okazuje się wyjątkowo proste. Już same okna panoramiczne, drzwi przesuwne czy zabudowy szklane prezentują się zjawiskowo. Zwłaszcza gdy połączymy je z takimi elementami jak blaty czy całe stoliki wykonane z hartowanego szkła. Na tarasie glamour szkło pojawia się także w postaci efektownych naczyń, które dekorują stół, czy w postaci wielkich wazonów lub donic z roślinami. Wiele przepięknych dodatków, także ze szkła, znajdziemy w Garden Space, gdzie obok propozycji mebli do ogrodu dba się także o bogatą ofertę dekoracyjną: gardenspace.pl.

Biały parasol ogrodowy kwadratowy

Taras glamour to także luz, wakacje, słońce. Wspomnienie francuskiej riwiery, które idealnie podkreśli parasol ogrodowy kwadratowy w białym kolorze. Kwadratowy parasol to nie tylko przydatny sprzęt, ale także efektowny dodatek stylizacyjny, który zdecydowanie odświeży prezentację tarasu.

Złote i srebrne dekoracje

Glamour to biżuteria w każdej postaci. To klejnoty, drogocenne kamienie oraz metale szlachetne. To złoto i srebro, które na tarasie podkreślą miedziane czy aluminiowe donice na egzotyczne kwiaty (glamour ceni sobie przecież egzotykę oraz wyszukane formy, także roślinne). Złote, srebrne, kryształowe rekwizyty dekoracyjne to także sposób na to, żeby wzmocnić estetykę glamour. Połyskujące misy na owoce, srebrne świeczniki czy pozłacane patery. Takie przedmioty zaprezentują się zjawiskowo na tarasowym stole.