Wypoczynek we dwoje w Bukowinie

Wypoczynek we dwoje w Bukowinie

0

Wypady we dwoje to doskonała okazja do tego, aby odpocząć od codzienności, pracy, obowiązków oraz zmartwień. Wyjazd z partnerem, nawet na weekend, może też być świetnym pomysłem dla tych, którzy potrzebują nieco odmiany i odświeżenia relacji. W nieco innych warunkach z pewnością znajdziemy czas na relaks, spędzenie wspólnie czasu, śmiech i planowanie. Gdzie wybrać się, aby spędzić miło weekend we dwoje? Najlepsze okażą się góry.

Zakopane? Nie dziękuję!

Wypad w góry nie musi być związanych z chodzeniem, chociaż ta forma aktywności wybierana jest przez wiele par. Najczęściej wybieramy się w Tatry – te potężne, najwyższe polskie góry kuszą pięknymi widokami oraz możliwością wjechania kolejka na Kasprowy Wierch, obejrzenia Gubałówki, wejścia na Giewont i wiele innych. Osoby nieprzepadające za tłumami turystów powinny jednak zatrzymać się w nieco ustronniejszym miejscu. Odpowiednia do tego będzie Bukowina Tatrzańska, położona kilkadziesiąt kilometrów od Zakopanego.

Bukowina zachęca do odwiedzin przede wszystkim szeroką ofertą noclegową. Znajdziemy tu zarówno hotele, hostele, pensjonaty oraz prywatne kwatery. Turyści mogą zwiedzać liczne karczmy i restauracje, galerie i muzea regionalne. Atrakcją są także liczne stoki narciarskie.
Jeśli potrzebujesz noclegu w dobrej cenie sprawdź naszą ofertę – tani pensjonat bukowina tatrzańska.