3 rodzaje polecanych wiązań narciarskich Atomic

3 rodzaje polecanych wiązań narciarskich Atomic

0

Wiązania narciarskie Atomic to rozwiązania, które zapewniają właściwą postawę podczas jady i zapewnia bezpieczeństwo dla narciarza. Są dostępne w różnorodnych wersjach. Oto popularne rodzaje wiązań Atomic.

1. Wiązania N S/LAB SHIFT MNC Blue/Black+ skistop set

Są to innowacyjne wiązania przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Wiązania Salomon N S/LAB SHIFT MNC Blue/Black to produkty dla miłośników narciarstwa zjazdowego i skituringu. Posiadają zakres regulacji na poziomie 3,75 oraz wysokość około 30 mm. Są to jedne z najczęściej wybieranych rodzajów wiązań, po które chętnie sięgają miłośnicy narciarstwa alpejskiego. To też propozycja dla tych, którzy lubią stawiać sobie wyzwania podczas zjazdów i podbijania górskich szlaków. Tego typu wiązania znajdują się często w wyposażeniu narciarzy, którzy cenią sobie komfortowa jazdę bez niemiłych niespodzianek i chcą mieć pewność, że posiadają wysoki jakościowo produkt. Mechanizm bezpieczeństwa zapewnia właściwą reakcję na wypadek upadku, kiedy dochodzi do odczepienia się narty. To ważne, by w efekcie nie doszło do uszkodzenia nóg narciarza i do odniesienia poważnych obrażeń.

2. Wiązania Atomic N SHIFT MNC 13 Black/White

To kolejne wiązania narciarskie Atomic, które są hybrydą. Dają możliwość jazdy w stylu freeride. Można je łączyć np. z nartami Atomic Vantage 90 Ti czy też 97 Ti. Uważane są za nie mniej popularne produkty jak omawiane wcześniej Wiązania N S/LAB SHIFT MNC Blue/Black+ skistop set. Tego typu wiązania uważa się za dość innowacyjne, ale chętnie sięgają po nie osoby, które cenią sobie szybką i wygodną jazdę.

3. Wiązania skiturowe Atomic T BACKLAND TLT

Są to wiązania narciarskie Atomic w formie pionowej, które są przeznaczone do uprawiania stylu backcountry. Pasują idealnie do nart typu Backland. Można je znaleźć w wersji podstawowej lub nowej, ulepszonej, która jest dodatkowo wyposażona w skistoper. Zaletą tego rodzaju wiązań narciarskich Atomic jest łatwość obsługi i szybkie wkładanie i wpinanie przodu buta. Wiązanie posiada ogranicznik.

Wiązania skiturowe Atomic T BACKLAND TLT są idealne do uprawiania

klasycznego skitouringu, ponieważ cechuje je wysoka lekkość – tak ważna w tej dziedzinie. Ponadto sprawdzają się również podczas szybkiej jazdy na stokach i dlatego sięgają po nie osoby, które lubią narciarstwo przełajowe. Lekkość i prostota obsługiwania powodują, że nie ma problemu z ich zakładnikiem i zdejmowaniem. Kolejnym atutem jest możliwość regulacji, co pozwala szybko i wygodnie dopasować wiązania do długości skorupy buta.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://proshop.com.pl/13-wiazania-narciarskie wiązania narciarskie atomic.