Ceny mieszkań w Szczecinie

Ceny mieszkań w Szczecinie

0

Wśród wszystkich polskich miast, Szczecin znajduje się w ścisłej czołówce tych najprzyjaźniejszych do życia. Między innymi to jest jednym z wielu powodów, że tak wiele osób chce tu kupować domy i mieszkania. Z całą pewnością można powiedzieć, że szczeciński rynek nieruchomości jest jednym z najdynamiczniejszych w całym kraju. Potwierdza to biuro nieruchomości Szczecin, które jest jednym z najstarszych biur w mieście. Corocznie pośredniczy w sprzedaży i zakupie setek mieszkań na terenie całego miasta, dlatego jest wiarygodnym źródłem informacji o cenach oraz inwestycjach budowlanych, którymi warto się zainteresować.

W jakiej cenie sprzedają się mieszkania Szczecin

Jeżeli i Państwo myślą o zakupie nieruchomości w mieście Szczecin, mamy dla was dobrą wiadomość – ceny mieszkań w tym mieście nie odstają od średniej krajowej. Za 1 metr mieszkania w stanie developerskim będzie trzeba zapłacić 5000 złotych. Przy średniej wielkości mieszkania 50 mkw, daje to kwotę 250 tysięcy. Oczywiście dla szukających czegoś tańszego, biuro nieruchomości Szczecin ma kilka ciekawych ofert, między innymi.

Mieszkania Szczecin na przedmieściach

W dalszym ciągu tereny podmiejskie są bardzo atrakcyjne dla developerów, którzy mogą kupować tam grunty w niższych cenach, a tym samym oferować je klientom taniej. Wprawdzie wiąże się to z pewnymi niedogodnościami, takimi jak dłuższy czas dojazdu do miasta lub stanie w korkach, ale niższa cena może rekompensować te zmartwienia. Za takie mieszkania będziemy musieli zapłacić około 4000 złotych za metr kwadratowy.

Mieszkania w blokach z wielkiej płyty

W Szczecinie w dalszym ciągu są mieszkania na sprzedaż w budynkach z wielkiej płyty. Najczęściej wymagają one generalnego remontu i zaadaptowania dla współczesnych standardów mieszkaniowych. Jeśli jednak dobrze poszukać, można takie mieszkania kupić w cenie nawet 2500 złotych za metr, co na Szczecin jest ceną bardzo niską i ofertą jak najbardziej godną rozważenia.