Jak zaplanować budżetowe wakacje dla siebie i bliskich?

Jak zaplanować budżetowe wakacje dla siebie i bliskich?

0

Wczasy nie muszą być drogie – wydawanie kroci na wyjazdy zagraniczne i ograniczanie się do pobytu w enklawach turystycznych już dawno wyszło z mody. Z drugiej strony Polacy coraz chętniej penetrują nieznane im zakątki Polski. Jednym z najchętniej odwiedzanych regionów jest Podhale. Jak zorganizować wczasy w tym zakątku Polski?

Znajdź odpowiedni pensjonat z dala od zgiełku miasta

Podhale kojarzy się przede wszystkim z Zakopanem – na przestrzeni lat to miasto stało się prawdziwą mekką turystyczną. Zatrzymują się ty zarówno osoby poszukujące dobrego jedzenia i rozrywki, jak i turyści wybierający się na szlaki piesze w górach. Dla wielu Zakopane jest jednak przereklamowane – jest tu za głośno, zdecydowanie za drogo, a jakość usług jest często bardzo niska.

Jeśli nie chcemy rezygnować z uroków Podhala, ale nie przekonuje nas oferta Zakopanego, warto znaleźć noclegi w sąsiednich miejscowościach. Dobrym rozwiązaniem jest Bukowina Tatrzańska, słynąca przede wszystkim z basenów termalnych. Poza nimi, w sezonie zimowym, turyści chętnie korzystają z licznych wyciągów narciarskich. Latem warto skorzystać z oferty szlaków pieszych, wypożyczyć rowery, urządzać jednodniowe wycieczki.

Gdzie zatrzymać się w Bukowinie?

Najlepszym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny okaże się willamajerczyk.com, która zaoferuje komfortowe pokoje z widokiem na Tatry, jak również prywaty parking, możliwość skorzystania z licznych udogodnień. Wszystko to w atrakcyjnych i przystępnych cenach!