Najlepsza suknia ślubna dla puszystej

Najlepsza suknia ślubna dla puszystej

0

Ślub to najważniejszy dzień w życiu! Zakańcza okres samotności i jest początkiem wspólnej trasy dwojga ludzi. Dlatego tego dnia wszystko musi być idealne. Sala, muzyka… Suknia ślubna! Dla wielu kobiet to najważniejszy aspekt tego dnia. Niektóre kobiety przyznają, że o sukni ślubnej marzyły od dzieciństwa. Dlaczego, więc miałyby z niej rezygnować tylko dlatego, że są odrobinę większe? Suknie ślubne XXL nie są brzydsze od tych w mniejszych rozmiarach. Są takie same! Kluczem do znalezienia „tej jedynej” jest właściwe dobranie kreacji do sylwetki panny młodej. Rozmiar nie ma znaczenia!

Nie każda suknia

Suknie ślubne dla puszystych to suknie do zadań specjalnych. Muszą dobrze ukryć niechciane boczki i fałdki przed wzrokiem gości. I faktycznie to robią! Panie o krąglejszych kształtach powinny decydować się na suknie ślubne xxl z pionowymi cięciami. Powinny być dość proste i nie przylegać za bardzo do ciała. Zdecydowanie należy unikać opinania się, zwłaszcza w problematycznym rejonie brzucha oraz bioder. Warto wybierać modele z rękawkami lub bolerkiem, które ukryją ramiona. Dla podkreślenia biustu można postawić na dekolt w kształcie litery V lub głębokiego serca. Takie rozwiązanie tuszuje pełniejsze kształty i eksponuje biust.

Empire i litera A

Najlepszymi sukniami ślubnymi dla puszystych są te o kroju empire i litery A. Obie charakteryzują się wysokim odcięciem, które podkreśla biust, ale ukrywa odstający brzuszek i wydatne biodra. W przypadku kroju litery A, góra sukni jest przylegająca do ciała. Często modeluje ją dopasowany gorset. Najlepiej zrezygnować z dodatkowych ozdób, czy falban. Mogą one niepotrzebnie obciążyć suknię ślubną i odebrać jej lekkość. Ekstra warstwy materiału sprawią, że panna młoda zamiast pięknej księżniczki, będzie przypominała bezę. Zresztą niewiele kobiet może pozwolić sobie na takie ekstrawagancje.

Suknie ślubne dla puszystych powinny być wykonane z nieprześwitujących materiałów. Koronki powinny zostać umieszczone w formie aplikacji na innej tkaninie. Warto upewnić się, że tworzą one pionowy wzór – bo tylko taki wydłuży optycznie sylwetkę. Dobrze będą wyglądać koronki umieszczone na tle w innym odcieniu bieli. To bardzo modny trend w sukniach ślubnych. Można łączyć np. odcień kości słoniowej z pudrowym różem. Oba te odcienie sprawiają, że sylwetka panny młodej wydaje się mniejsza.