Białe meble tarasowe piękne na lata

Białe meble tarasowe piękne na lata

0

Nieskazitelna, czysta i klasyczna biel jest barwą, która wnosi do przestrzeni spokój, klasę i szyk. Nic w tym dziwnego, że to właśnie biel króluje w modnych aranżacjach salonów, sypialni czy łazienek. Designerzy idą o krok dalej i przenoszą obowiązujące we wnętrzach kanony do ogrodu. Wśród żywej, intensywnej zieleni jasne meble prezentują się wyjątkowo. Połączenie energetycznej, naturalnej scenerii i białych, delikatnych elementów to pewny sposób na stworzenie ponadczasowej kompozycji ogrodowej. Czy białe meble ogrodowe mogą zachować swoją nienaganną strukturę dłużej niż jeden sezon?

Meble tarasowe niezniszczalne dla pogody

Deszcz, śnieg, liście opadające z drzew i unoszące się w powietrzu pyłki negatywnie wpływają na wygląd mebli ogrodowych. Znaczna część z nas rezygnuje z wstawienia na taras, balkon czy do altany białych mebli z obawy o to, że jasna powierzchnia szybko ulegnie zniszczeniu. Wbrew pozorom, wcale nie musi tak być!

Najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na jakość mebli ogrodowych jest ich główny budulec.  Na rynku coraz większą popularnością cieszą się meble tarasowe wykonane z technorattanu. I nic w tym dziwnego – zwarta, nieprzepuszczalna i nieporowata struktura nie absorbuje wilgoci i zanieczyszczeń, dzięki czemu nawet jasna powierzchnia zachowuje nienaganny wygląd. Co więcej, nie musimy poświęcać czasu na impregnację i zabezpieczenie mebli poza sezonem – wystarczy przykryć komplet pokrowcem, aby mógł bezpiecznie przezimować na zewnątrz.

W poszukiwaniu designerskich, białych mebli, warto zajrzeć na stronę oltre.pl. W sklepie internetowym producenta wysokiej klasy wyposażenia outdoorowego znajdziesz niebanalne meble, które harmonijnie dopełnią wizji nieskazitelnego ogrodu skąpanego w bieli.