Wyróżnij swoje wnętrze i zachwyć wszystkich!

Wyróżnij swoje wnętrze i zachwyć wszystkich!

0

Wnętrza mieszkalne aranżowane są z myślą o przytulności, o przyjemnym przebywaniu, o komfortowym byciu, o cudownej atmosferze, którą odczuwa się zaraz po przekroczeniu progu domu. Ale dla wielu osób na pierwszym miejscu znajduje się zachwyt, jaki budzą wnętrzarskie kreacje. Salony, kuchnie, sypialnie mają być w tym ujęciu przede wszystkim niezwykłe. Funkcjonalność pragniemy wówczas połączyć z oryginalnością i elegancją. Aranżacje mają wtedy w sobie coś z dzieł sztuki, a bardzo często nimi właśnie są wypełnione czy uzupełnione. Zachwycające wnętrze to bardzo często popis niezwykłości, wyrafinowanego stylu i perfekcyjnie zaprojektowanych przedmiotów, z meblami na czele.

Cząstka art w zachwycającym wnętrzu

We wnętrzu niezwykłym po prostu nie może zabraknąć artyzmu. Wprowadzą go oryginalne plakaty zawieszone w każdym wręcz zakamarku. Nowoczesna rzeźba ustawiona na komodzie w salonie. Nostalgiczny pejzaż powieszony pomiędzy kuchnią a salonem. Artystyczna lampa stojąca w kącie sypialni. Awangardowa grafika umieszczona obok kominka czy wielkoformatowa fotografia dekorująca wejście do gabinetu. Cząstka art może pojawić się dosłownie wszędzie, w każdej szczelinie codzienności. Również w meblach, na przykład tych, które znajdziemy na stronie notodo.pl.

Zachwyć się konsolami lustrzanymi!

Oglądając artystyczne meble, na pewno zachwycimy się konsolami lustrzanymi, które wprowadzą artyzm do każdego wnętrza. Idealnie nadają się do ozdobienia salonu w stylu glamour. Ale nie tylko tam zaprezentują się wspaniale. Także w romantycznej sypialni czy w awangardowym gabinecie staną się dominantą aranżacyjną.

Wypełnij pustkę witrynami drewnianymi!

Klasyka to wieczne źródła inspiracji i zachwytu. Tradycyjne witryny drewniane w angielskim stylu to meble, które wypełnią każde puste miejsce. Czekać będą następnie na wypełnienie ciekawymi przedmiotami, kolekcjami, książkami.