Fotobudki – dobry pomysł na własny biznes

Fotobudki to wspaniała atrakcja dla gości na wszelkich przyjęciach. Sprzęt ten coraz częściej zaczyna być ważnym elementem na weselach, studniówkach czy imprezach firmowych. Jest to również świetny pomysł na własny biznes. Wynajem fotobudek obecnie przynosi coraz więcej zysków, a kupno takiego sprzętu zwróci się już po kilku wypożyczeniach.

Kto korzysta?

Otóż coraz częściej oprócz dzieci i młodzieży, z tej atrakcji korzystają dorośli, a nawet starsze osoby. Podczas wynajęcia fotobudki możemy obserwować rosnące kolejki do tej atrakcji. Na ślubach goście często wklejają takie zdjęcia do księgi pamiątkowej, na studniówkach jest to wspaniała pamiątka, a na imprezach firmowych i eventach świetna reklama. Z fotobudek obecnie korzysta coraz więcej ludzi, a wręcz prawie wszyscy.

Fotobudki to często także część wyposażenia galerii handlowych, gdzie po wrzuceniu monety możemy zrobić sobie fajne zdjęcie podczas spotkania ze znajomymi. Jednak niewielu z nas zastanawia się nad producentami fotobudek. W końcu, gdyby nie oni, nie istniałaby taka atrakcja.

Producenci fotobudek – skąd to przyszło do Polski?

Fotobudki przyszły do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie już od wielu lat ten sprzęt cieszy się niemalejącą popularnością. Polscy producenci podchwycili ten trend i od kilku lat zaczęli wprowadzać go na naszym rynku.

Większość producentów fotobudek oferuje zestawy, które służą przede wszystkim do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zawierają one oczywiście fotobudkę oraz zwykle zestaw gadżetów – sztuczne wąsy, okulary, kapelusze czy kolorowe szale. Jest to prawdziwą atrakcją na prawie każdym weseli czy innych imprezach. Dodatkowo zwykle wydruk zdjęcia trwa kilka minut, więc już po tym krótkim czasie można cieszyć się wspaniałą pamiątką.

Producent fotobudek w Polsce. Co oferują i za ile?

W Polsce moda na fotobudki jest dość nowa, więc na rynku jeszcze nie ma wielkiego wyboru. Jednak prawie każdy producent fotobudek oferuje 3-4 modele, które różnią się materiałem obudowy oraz wielkością. Ceny są różne, jednak już za około 11 tysięcy, można nabyć solidną fotobudkę, która robi dobre jakościowo zdjęcia.

Większość producentów oferuje także szereg akcesoriów – kabiny, tła, gadżety dla użytkowników do robienia zdjęć, wrzutniki monet, a nawet drukarki. Większość marek stawia na jakość, a przy tym kompatybilność z wieloma urządzeniami, więc przy zakupie nie ma potrzeby kupowania dodatkowych akcesoriów, zwłaszcza na start. Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka cena – Smove.

Fotobudki to przede wszystkim świetna zabawa i doskonałe pamiątki, ale także urządzenie służące do marketingu. Dzięki niewielkiej wadze oraz wymaganiach możemy bez problemu je przewozić i ustawić praktycznie wszędzie, gdzie znajdziemy kilka metrów wolnej przestrzeni oraz dostęp do prądu.