Technorattanowe meble ogrodowe: trendy w ogrodzie

Technorattanowe meble ogrodowe: trendy w ogrodzie

0

Krzesła, fotele, huśtawki i leżaki wyplatane z technorattanu od kilku sezonów królują w modnych ogrodach prywatnych i zewnętrznych przestrzeniach lokali gastronomicznych, ośrodków SPA, hoteli. I nic w tym dziwnego! Meble z nowoczesnego tworzywa łączą w sobie dopracowane wzornictwo z wysoką funkcjonalnością. Dlaczego warto wymienić wysłużone meble z drewna czy niskiej jakości tworzywa sztucznego na zestaw z technorattanu? Sprawdź!

Czym jest technorattan?

Technorattan to innowacyjne tworzywo sztuczne, które do złudzenia przypomina rattan – surowiec pozyskiwany z pni egzotycznych palm rotangowych. Syntetyczna plecionka charakteryzuje się ciepłym, naturalnym wykończeniem charakterystycznym dla rattanowych mebli. Jednak, w odróżnieniu od swojego pierwowzoru, wykazuje nieprzeciętną odporność na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Technorattan tworzą zwarte, nieporowate włókna, które nie absorbują wody ani zanieczyszczeń. Meble odporne są również na działanie mrozu, wysokiej temperatury, promieniowania UV. Możesz mieć pewność, że nowe meble zachowają swoją nienaganną kondycję przez wiele lat.

Kanapy, fotele, leżaki, huśtawki… Skompletuj swój wakacyjny niezbędnik

W dobrych salonach z wyposażeniem outdoorowym, na przykład w sklepie internetowym gardenspace.sk/zahradny-nabytok, znajdziesz szeroki wybór modnych, technorattanowych mebli. Możesz wybierać spośród białych, brązowych i szarych kompletów jadalnianych, designerskich kanap o modułowej konstrukcji, jednoosobowych huśtawek, leżaków, foteli i dodatków (donic, pojemnych skrzyni). Meble technorattanowe są nie tylko praktycznym wyposażeniem umilającym lato, ale również wysmakowaną dekoracją dodającą przydomowej aranżacji luksusowego tonu.